CRYOSLIM® KRIOTERAPIJA KOVA SU RIEBALAIS, PASITELKIANT ŠALTĮ

 Krioterapija pasaulyje pradėta taikyti pakankamai seniai – 1995 metais Ispanijoje pasirodė pirmasis šalčio poveikio audiniams ir medicininiams tikslams apibrėžimas, o 1998 metais Prancūzijoje buvo atlikti pirmieji atskirų atvejų tyrimai bei patentai. Dabar pažangiausiose pasaulio šalyse ši šalčio technologija jau puikiai žinoma ir aktyviai naudojama. Krioterapijos populiarumas vis auga, nes ji padeda išspręsti be pjūvių, regis, neišsprendžiamas problemas – mažinti poodinį kūno riebalų sluoksnį.  
 KAS YRA KRIOTERAPIJA IR KAIP JI VEIKIA?
 Krioterapija arba tiesiog šalčio terapija yra neinvazinė procedūra, skirta sumažinti poodinį kūno riebalų sluoksnį. Procedūros metu riebalinės ląstelės (adipocitai) yra užšaldomos ir suskaidomos, bei palaipsniui pašalinamos iš organizmo.

 KUO IŠSKIRTINĖ YRA CRYOSLIM® KRIOTERAPIJA?
 CRYOSLIM® – Prancūzijoje suprojektuotas ir pagamintas inovatyvus šalčio terapijos įrenginys, vienas iš lyderių pasaulinėje rinkoje. Jis yra skirtas sumažinti poodinį kūno riebalų sluoksnį probleminėse – pilvo, šlaunų, nugaros, sėdmenų, rankų zonose.
Procedūros metu tarp paciento odos ir prietaiso antgalio sukuriamas vakuumas užtikrina stiprų, tolygų ir nenutraukiamą audinio šaldymą, todėl norimi rezultatai pasiekiami greičiau, o ant odos lieka tik nedidelis paraudimas, kuris išnyksta per keletą valandų.
Dėl specialaus įrenginio mechanizmo, veikiamos srities temperatūra palaipsniui sumažinama nuo 37 °C iki 0.5 arba -0.5 °C. Tai optimali temperatūra, paveikianti būtent riebalines ląsteles ir tuo pačiu nedarydama jokio poveikio aplinkiniams audiniams.
Atliekant CRYOSLIM® terapiją yra nusitaikoma tik į konkrečias sritis, todėl nesukeliamas joks nepageidaujamas poveikis.
CRYOSLIM®  krioterapija nesukelia diskomforto – procedūros metu nenaudojama adatos, neatliekami pjūviai, tad nesukeliamas skausmas, o po procedūros iškart galima užsiimti savo kasdiene, įprasta veikla.

 KAIP ATLIEKAMA PROCEDŪRA?
 Ant norimos koreguoti kūno vietos uždedamas specialus „Kriodas“,  sudaromas vakuumas ir per keletą minučių sumažinama temperatūra, kuria odos klostė veikiama iki valandos. Tai vieno seanso trukmė.

 KOKIE PROCESAI VYKSTA KŪNE ATLIEKANT CRYOSLIM® KRIOTERAPIJĄ?
 Paveiktos žema temperatūra riebalinės ląstelės (adipocitai) pasišalina iš organizmo pemaždaug 3-6 savaites.
 
 KOKIAS PROBLEMAS SPRENDŽIA KRIOTERAPIJA?
 Šalčio terapija skirta įvairaus amžiaus vyrams ir moterims, siekiantiems: sumažinti nepageidaujamą riebalų kiekį, gydyti celiulitą.
 Procedūra atliekama pilvo, šlaunų, nugaros, sėdmenų, rankų zonose.

 KOKIE CRYOSLIM® KRIOTERAPIJOS REZULTATAI?
 Po kiekvienos procedūros prarandama 30-40 proc. veikiamų riebalų. Siekiant pasiekti norimą rezultatą, vidutiniškai prireikia 3 – 4  procedūrų.

Kviečiame registruotis jau dabar:

Tel. +370 670 17111
El.paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 

Procedūros atliekamos:
V.Grybo g. 17-135, Vilnius