Kada žmogų vargina pablogėjusi nuotaika ne tik vėlyvo rudens ir žiemos sezono metu, padidėjęs jautrumas, dirglumas, energijos stoka ir darbingumo sumažėjimas buvo pastebėta, moksliškai ištirta ir pagrįsta, kad jam gydyti puikiai tinka šviesos terapija.

Plačiau

 Hormoniniai pokyčiai, kurie vyksta menopauzės laikotarpiu gali būti įvairių psichologinių simptomų priežastys. Nors fiziniai simptomai, tokie kaip karščio pylimas ir nereguliarus ciklas yra dažniau aptariami bei gerai žinomi, tačiau psichologinis poveikis moters savijautai menopauzės laikotarpiu gali būti mažiau suvokiamas ir ribotas.

Plačiau

 Geštalto terapija yra humanistinės psichoterapijos kryptis, kurios pagrindą sudaro holistinis požiūris į žmogų. Žmogaus gyvenimą veikia penkios pagrindinės tarpusavyje susijusios ir sąveikaujančios sritys – fizinė, emocinė, intelektualinė, socialinė, dvasinė.  Pokyčiai vienoje srityje, sukelia pokyčius kitoje.

Plačiau
 Kai  šeimos narys arba draugas kenčia nuo depresijos, jūsų parama ir paskatinimas yra labai svarbūs jam sveikstant. Tačiau depresija gali paliesti ir jus, jei nekreipsite dėmesio ir į savo poreikius. Kaip padėti savo artimam žmogui ir išlaikyti savo emocinę pusiausvyrą?
Plačiau

 Osteopatinio gydymo principas remiasi suvokimu, kad žmogus yra vieninga visuma. Daugelį ligų sukelia struktūriniai pokyčiai. Juos pašalinus, organizmas turi galimybę pasveikti pats, nenaudojant vaistų. Šis gydymo metodas atsirado 19 amžiuje. Jos pradininkas - amerikiečių gydytojas A. T. Stilas. Jei pažeista vieno organo (sistemos) veikla, tai atsiliepia ir kitų organų veiklai. Todėl liga osteopatijoje suvokiama kaip viso organizmo pokytis.

Plačiau
 Odos ligos  daro įtaką ne tik mūsų odos  būklei,   išvaizdai, bet ir mūsų elgsenai. Tai, kaip mes elgiamės su savimi, kaip ieškome paramos ir ar išvis tai darome  priklauso, kaip su mumis  elgiasi kiti žmonės.
Plačiau