Hormoniniai pokyčiai, kurie vyksta menopauzės laikotarpiu gali būti įvairių psichologinių simptomų priežastys. Nors fiziniai simptomai, tokie kaip karščio pylimas ir nereguliarus ciklas yra dažniau aptariami bei gerai žinomi, tačiau psichologinis poveikis moters savijautai menopauzės laikotarpiu gali būti mažiau suvokiamas ir ribotas.

Plačiau

  Daugelis besilaukiančių šeimų žino, jog žindymas – tai unikalus būdas pamaitinti kūdikį idealiausiu maistu, kuris užtikrina normalų jo augimą ir vystymąsi [1]. Vedamos instinktų moterys intuityviai pasirenka žindymą dar nėštumo metu, o tuoj po gimdymo net nesusimąstydamos glaudžia mažylį prie krūties. Net ir tuomet, kai iškyla sunkumų, nepasiduoti padeda išgyventas džiaugsmas, artumo jausmas, pasididžiavimas savimi kaip motina [2].

Plačiau

 Oda – didžiausias žmogaus organas, kuriam tenka bene pats svarbiausias vaidmuo moteriai tampant Mama ir naujagimiui atrandant Mamą. Vos tik gimdyvė priglaudžia nuogą vaikelį prie krūtinės, prasideda negrįžtamų procesų virtinė jų kūnuose – nuo šiol, nutrūkus virkštelei, juos sieja dar tvirtesnis nematomas ryšys.

Plačiau

 Geštalto terapija yra humanistinės psichoterapijos kryptis, kurios pagrindą sudaro holistinis požiūris į žmogų. Žmogaus gyvenimą veikia penkios pagrindinės tarpusavyje susijusios ir sąveikaujančios sritys – fizinė, emocinė, intelektualinė, socialinė, dvasinė.  Pokyčiai vienoje srityje, sukelia pokyčius kitoje.

Plačiau

"Trūksta pieno" - pats dažniausias skundas, kurį tenka išgirsti iš nesėkmę patyrusių žindančių mamų. Vis dėlto mokslo tyrimais įrodyta, jog savo pienu vaikučio negali išmaitinti vos 1 - 2 proc. moterų (dėl liaukinio audinio neišsivystymo, hormonų pusiausvyros sutrikimų ir t.t.). Visi kiti atvejai - tai sunkumai dėl neteisingo krūties apžiojimo, neefektyvaus žindimo, per reto ar per trumpo žindymo, kuomet nepatenkinami mažylio poreikiai.

Plačiau
 Krioterapija pasaulyje pradėta taikyti pakankamai seniai – 1995 metais Ispanijoje pasirodė pirmasis šalčio poveikio audiniams ir medicininiams tikslams apibrėžimas, o 1998 metais Prancūzijoje buvo atlikti pirmieji atskirų atvejų tyrimai bei patentai. Dabar pažangiausiose pasaulio šalyse ši šalčio technologija jau puikiai žinoma ir aktyviai naudojama. Krioterapijos populiarumas vis auga, nes ji padeda išspręsti be pjūvių, regis, neišsprendžiamas problemas – mažinti poodinį kūno riebalų sluoksnį.
Plačiau
 Mokslo tyrimai jau ne kartą įrodė, jog motinos pienas – geriausias maistas mažyliui, o tais atvejais, kai gimsta neišnešiotas ar sunkiai sergantis naujagimis, jis gali netgi išgelbėti gyvybę. Kiekvienas pieno lašas yra aukso vertės, tik ar mokame jį išsaugoti?
Plačiau
 Kai  šeimos narys arba draugas kenčia nuo depresijos, jūsų parama ir paskatinimas yra labai svarbūs jam sveikstant. Tačiau depresija gali paliesti ir jus, jei nekreipsite dėmesio ir į savo poreikius. Kaip padėti savo artimam žmogui ir išlaikyti savo emocinę pusiausvyrą?
Plačiau

 Osteopatinio gydymo principas remiasi suvokimu, kad žmogus yra vieninga visuma. Daugelį ligų sukelia struktūriniai pokyčiai. Juos pašalinus, organizmas turi galimybę pasveikti pats, nenaudojant vaistų. Šis gydymo metodas atsirado 19 amžiuje. Jos pradininkas - amerikiečių gydytojas A. T. Stilas. Jei pažeista vieno organo (sistemos) veikla, tai atsiliepia ir kitų organų veiklai. Todėl liga osteopatijoje suvokiama kaip viso organizmo pokytis.

Plačiau